Kreinbacher Birtok

Karrier

Dolgozz velünk Somlón, a Kreinbacher Birtokon!

Az Accent Hotels által üzemeltetett Kreinbacher Birtok munkatársat keres az alábbi pozíciókba:

ÉJSZAKÁS RECEPCIÓS

Főbb feladatok:

  • vendégekkel való kapcsolattartás, be- és kijelentkezések lebonyolítása
  • számlázás, pénzkezelés, ügyviteli és ellenőrzési feladatok ellátása
  • foglalások nyomon követése, telefonok, e-mailek kezelése
  • aktív kommunikáció és folyamatos kapcsolattartás az egyéb részlegekkel
  • vendégpanaszok gyors, hatékony kezelése

Elvárások:

  • szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • udvariasság, ápoltság, pontos és igényes munkavégzés
  • angol és/vagy német nyelvtudás (kommunikációs szint)
  • MS Office programok ismerete
  • Hostware szoftver ismerete előny
  • vendégközpontú, megoldásorientált gondolkodásmód, jó kommunikációs készség
  • kiváló együttműködési képesség, precíz, dinamikus munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiváló munkakörülmények, segítőkész csapat
  • folyamatos szakmai fejlődés, szállodaláncon belüli tréning lehetőségek
  • versenyképes fizetés teljes bejelentéssel, munkába járás támogatása
  • igény esetén szállás biztosítása
  • kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

administrator@kreinbacher.hu

Foglalás
Vásároljon Accent Emotion Extra utalványt, és nyerje vissza vásárlása árát 2021. november 22. és december 21. között.

Legjobb ár garancia

Jobb árat talált egy másik weboldalon?

Kattintson ide!